BROSCH, micromosaik, Italien, 1900-tal.

109954. BROSCH, micromosaik, Italien, 1900-tal.

Polykrom micromosaik med dekor av blommor. Hexagonal form. Guldfärgad metall
Höjd 2,5 cm
Bredd 3 cm.

Metall med repor och missfärgningar. Behov av rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2,5 cm
Bredd 3 cm.

Antal besök: 1 598