BÖCKER, 3 delar, Elvis Presley Special, 1960-tal.

109827. BÖCKER, 3 delar, Elvis Presley Special, 1960-tal.

Böcker ur serien "An Elvis Monthly Special"en serie framtagen av Elvis Presleys officiella fanklubb. Bestående av Elvis Special 1966, Elvis Special 1968 samt Elvis Special 1969.

Pärmar med slitage. Solblekta. Ej genomgångna blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 874