LUGI ROSSINI. Efter. Arco de Pantani, etsning, 1800-tal.

10979. LUGI ROSSINI. Efter. Arco de Pantani, etsning, 1800-tal.

"Avanri del Tempio di Marte vendicature, dal volgo Arco de Pantani", Rossini dio .c inc, Roma 1820, 55 x 45 cm.

Fuktfläckar, veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fuktfläckar, veck.

Antal besök: 1 193