HENRY CUMMING, akvarell, sign.

109732. HENRY CUMMING, akvarell, sign.

Troligen porträtt av en Rysk Rödgardist, 24x15 cm. På baksidan gåvobrev.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 676