LJUSKRONA, Erik Höglund, Boda glasbruk, 1960-tal. Höjd 100 cm.

109692. LJUSKRONA, Erik Höglund, Boda glasbruk, 1960-tal. Höjd 100 cm.

Smide samt behängd med glasprismor. 12 ljusarmar. 1 st förlängningskrok. Höjd 100 cm exkl krok, höjd 110 cm inkl krok.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 035