TOALETTBORD, med PALL, ur "Skandinett"-serien, Sven Engström och Gunnar Myrstrand, 1900-talets andra hälft.

109554. TOALETTBORD, med PALL, ur "Skandinett"-serien, Sven Engström och Gunnar Myrstrand, 1900-talets andra hälft.

Längd 110, bredd 46, höjd 123 cm.

Slitage och stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och stötskador.

Antal besök: 1 285