BEHÅLLARE samt FAT, tenn, 1800-tal.

109552. BEHÅLLARE samt FAT, tenn, 1800-tal.

Höjd 38 cm. Fat, diam 54 cm.

Flertalet bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm. Fat, diam 54 cm.

Flertalet bucklor.

Antal besök: 628