PARTI MÄSSING och KOPPAR, 6 delar, bla kulljusstakar och kaffekannor.

10953. PARTI MÄSSING och KOPPAR, 6 delar, bla kulljusstakar och kaffekannor.

Ljusstakar märkta Gusums Bruk 82, högsta kannans höjd 20 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 078