TOILETTEUPPSÄTTNING, 5 delar, glas, Böhmen.

109514. TOILETTEUPPSÄTTNING, 5 delar, glas, Böhmen.

2 flakonger, 1 dosa, 2 skålfat. Höjd 3-14 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 760