TEDOSA, silver, oidentifierbara stämplar. Vikt 182 gram.

109502. TEDOSA, silver, oidentifierbara stämplar. Vikt 182 gram.

Dekor av figurscener. Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 739