PARTI KERAMIK, 3 delar, bordslampa samt vaser 2 st. 1800/1900-tal.

10948. PARTI KERAMIK, 3 delar, bordslampa samt vaser 2 st. 1800/1900-tal.

Bordslampa med figurer. Vas med målade blommor samt blå/vit vas Rörstrand med dekor av renar.
Höjd 23,5 - 38 cm.

Bordslampa med skador. Vaser med slitage och krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5 - 38 cm.

Antal besök: 783