GLASSERVIS, 58 delar, samt karaff, "Asta" Kosta, 1930/40-tal.

10937. GLASSERVIS, 58 delar, samt karaff, "Asta" Kosta, 1930/40-tal.

12 vinglas, 11 cocktail, 6 grogglas, 12 sherry, 11 snaps, 6 likör. Höjd 11,5 cm - 17,5 cm.
Karaffens höjd inklusive propp ca 38 cm.

Smärre nagg.
Karaffens fot och propp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg.

Antal besök: 3 245