FIGURIN, gips, kvinna med harpa, tidigt 1900-tal.

109366. FIGURIN, gips, kvinna med harpa, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 61,5 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 61,5 cm.

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 367