PARTI BLANDAT GODS, glas, porslin, vitmetall mm.

109340. PARTI BLANDAT GODS, glas, porslin, vitmetall mm.

Blandat parti bestående av glas, moccakoppar, armaturer mm.

Någon del med nagg. Vitmetall med repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 775