MÖBLEMANG, 9 delar, 1900-talets första hälft.

109318. MÖBLEMANG, 9 delar, 1900-talets första hälft.

2 karmstolar, 2 stolar, hörnskåp, runt bord, konsolbord, slagbord, spegel. Skåpets mått; Längd 86, djup 59 höjd 174 cm.

Omfattande slitage och färgbortfall, ropor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 997