BORDSLAMPA, keramik, Tupp.

BORDSLAMPA, keramik, Tupp.
1093182. BORDSLAMPA, keramik, Tupp.

Höjd ca 79 cm inkl skärm.

Bruksslitage. Skada/nagg. Skärm med skada/fläckar.
Belysning/el ej funktionstestad eller genomgången, funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 79 cm inkl skärm.

Antal besök: 1 149