HENRY DANTY, olja på duk, sign.

109317. HENRY DANTY, olja på duk, sign.

Clown och ballerina, 51x61 cm.

Obetydlig krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydlig krackelyr.

Antal besök: 4 494