MOCCASERVISDELAR, 15 delar, porslin, Blå måsen, Bing & Gröndal, Danmark.

109297. MOCCASERVISDELAR, 15 delar, porslin, Blå måsen, Bing & Gröndal, Danmark.

Moccaservisdelar bestående av 5 moccakoppar med fat, 6 assietter, gräddsnipa, sockerskål med lock samt salt och pepparkar.

Förgyllning med lättare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 569