SMYCKEN, silver med bl.a. markasiter, 1900-tal.

109281. SMYCKEN, silver med bl.a. markasiter, 1900-tal.

3 ringar, 2 broscher samt hänge med kedja.

Smärre bruksslitage. någon sten saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 673