LJUSSTAKAR, 3 par mässing samt VÄGGLJUSPLÅTAR, 2 par, mässing. 1900-tal.

10926. LJUSSTAKAR, 3 par mässing samt VÄGGLJUSPLÅTAR, 2 par, mässing. 1900-tal.

1 par väggljusplåtar med spegelglas.
Plåtarnas Höjd ca 30 cm - 34 cm.
Stakar Höjd 19,5 cm - 25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stakar Höjd 19,5 cm - 25 cm.

Slitage.

Antal besök: 680