FÅTÖLJ, 70-tal, manchester.

FÅTÖLJ, 70-tal, manchester.
1092072. FÅTÖLJ, 70-tal, manchester.

Benställning i metall, snurrbar
Total höjd ca 97 cm
Total bredd ca 85 cm
Sitthöjd ca 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 97 cm
Total bredd ca 85 cm
Sitthöjd ca 47 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 741