KERAMIKFÖREMÅL, 8 delar, "RUBIN", Gefle.

109193. KERAMIKFÖREMÅL, 8 delar, "RUBIN", Gefle.

Höjd 7 - 18 cm.

Bruksslitage, lockask med nagg samt en vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 - 18 cm.

Antal besök: 648