STOLAR, 1 par, Karl Johan, signerade Johan Vogt, 1834-1844.

109137. STOLAR, 1 par, Karl Johan, signerade Johan Vogt, 1834-1844.

Stolar, 1 par Karl Johan
Märkta, J O V O, Johan Vogt, stolmakare, Stockholm, 1834-1844
klädda i skinn.

Åldersslitage, skador, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 1 par Karl Johan
klädda i skinn.

Antal besök: 3 590