SERVERINGSSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

109110. SERVERINGSSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Njurformat. Glasad fasad med lucka. Överdelen med serveringsbricka. Längd 75, bredd 43, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 834