PRAKTURNA, Fajans, Delft, Holland, 1700-tal.

109064. PRAKTURNA, Fajans, Delft, Holland, 1700-tal.

Underglasyr blå, höjd 55 cm.

Slitage, skador och sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underglasyr blå, höjd 55 cm.

Antal besök: 3 072