SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

109029. SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Förgylld. Dekor i pastellage. Höjd 92, bredd 60 cm.

Slitage, dekoren med skador, senare bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 928