SERVERINGSVAGN, 1940-tal, bonad björk.

10901. SERVERINGSVAGN, 1940-tal, bonad björk.

Med hjultrissor, Längd 73, bredd 43, höjd 64 cm.

Något ranglig, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något ranglig, slitage.

Antal besök: 999