PARTI JULGRANSKULOR, 1900-tal.

108892. PARTI JULGRANSKULOR, 1900-tal.

Parti med blandade julgranskulor i olika storlekar och färger.

Bruksslitage så som färgbortfall. Någon kula saknar upphängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 048