BORDSUR, Kienzle, 1900-tal.

BORDSUR, Kienzle, 1900-tal.
108863. BORDSUR, Kienzle, 1900-tal.

Nyckel finns. Urverk märkt Kienzle 563a/011.
Höjd ca inkl grepp 30 cm.

Slitage, stötmärken. Visare med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca inkl grepp 30 cm.

Antal besök: 4 422