KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, 1900-talets första kvartal.

108837. KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, 1900-talets första kvartal.

Höjd 9 - 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 - 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 450