KWAN YIN. Gudinna i brons,. Kina, troligen 1900-tal.

108804. KWAN YIN. Gudinna i brons,. Kina, troligen 1900-tal.

Höjd 29 cm
Märkt Kang-Xi, 1664
Med bottensymbol.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm
Märkt Kang-Xi, 1664
Med bottensymbol.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 458