MODELLTÅG TENSHODO SJ:s ånglok Sb 1306 i originalkartong. 1950-tal.

108798. MODELLTÅG TENSHODO SJ:s ånglok Sb 1306 i originalkartong. 1950-tal.

H0 likström.

Bra skick med smärre slitage. Motor och driv behöver översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 9 296