DAMKLÄDER (6), Hucke, Tiger of Sweden m.m, 1900-talets andra hälft.

108781. DAMKLÄDER (6), Hucke, Tiger of Sweden m.m, 1900-talets andra hälft.

Storlek 38-40.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 38-40.

Bruksslitage.

Antal besök: 835