JULKRUBBA, äldre med figurer, 1900-talets första hälft.

108761. JULKRUBBA, äldre med figurer, 1900-talets första hälft.

Krubba med figurer.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krubba med figurer.

Åldersslitage.

Antal besök: 822