Auktionshuset Thelin & Johansson
Vintagekläder & Accessoarer
MINKPÄLS, Hellqvist & Dahl Tranås, 1900-talets andra hälft.
108756. MINKPÄLS, Hellqvist & Dahl Tranås, 1900-talets andra hälft.
Storlek 38-40.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek 38-40.
Bruksslitage.
1 875