DAMKLÄDER (4), 2 Dresser, 2 blusar, 1900-talets andra hälft.

108714. DAMKLÄDER (4), 2 Dresser, 2 blusar, 1900-talets andra hälft.

Storlek 38-40.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 38-40.

Bruksslitage.

Antal besök: 641