TRUMPET, i väska.

TRUMPET, i väska.
10870. TRUMPET, i väska.

Märkt "Haydn Special" samt munstycket märkt "Rudy Mück, Made in England". Längd 53 cm.

Slitage, en emaljknapp med spricka, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
10870. TRUMPET, i väska.

Antal besök: 1 162