LIKSTRÖMSMÄTARE Siemens Schuckert Nürnberg, BRYTARE samt PROPPAR, 1900-talets början.

108655. LIKSTRÖMSMÄTARE Siemens Schuckert Nürnberg, BRYTARE samt PROPPAR, 1900-talets början.

Monterad på träplatta, 60 x 27 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 2 182