SILVERFÖREMÅL, 1800-1900-tal, vikt ca 213 gram.

108654. SILVERFÖREMÅL, 1800-1900-tal, vikt ca 213 gram.

Sverige samt Norge.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sverige samt Norge.

Bruksslitage.

Antal besök: 490