PARTI SILVER, Total vikt ca (inkl band) ca 188 gram.

108616. PARTI SILVER, Total vikt ca (inkl band) ca 188 gram.

Bland annat souvenirskedar, 6 mocca/kaffeskedar stmpl ESM samt 3 st idrottsmedaljer.

Slitage. Band med skador. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 918