YTTERFODER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal.

108601. YTTERFODER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av drakar i underglasyrblått. Diam 29, höjd 18 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 1 243