BYRÅ, sk Hauptstil, 1900-tal.

BYRÅ, sk Hauptstil, 1900-tal.
108573. BYRÅ, sk Hauptstil, 1900-tal.

Fanerad i zebrano, björk m.fl träslag. Tre lådor. Rikt dekorerad med bronser. Stenskiva. Längd 96, bredd 53, höjd 83 cm.

Bruksslitage, två smärre fanerskador på byråns nederkant.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 047