PIKTITTARE med intarsiainläggningar, 1800-talets slut.

108498. PIKTITTARE med intarsiainläggningar, 1800-talets slut.

Höjd 53 cm
Djup19 cm
Längd 38 cm.

Mindre skador i fanér.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm
Djup19 cm
Längd 38 cm.

Mindre skador i fanér.

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 829