DAMKLÄDER (3), Katja of Sweden, 1900-talets andra hälft.

108482. DAMKLÄDER (3), Katja of Sweden, 1900-talets andra hälft.

Storl. 38-40. Röda dräkten i ull, de andra två bomull.

Bruksslitage, några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, några fläckar.

Antal besök: 1 023