SKRIVBORD, 1930-tal.

SKRIVBORD, 1930-tal.
1084596. SKRIVBORD, 1930-tal.

Ursprung bankdirektörs skrivbord från Halmstad.

längd - 152 bredd 89 höjd 76 cm

Skrivbordet har hjul samt utdragbara extra skrivytor.

slitage och repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1084596. SKRIVBORD, 1930-tal.

slitage och repor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 579