Ursprung bankdirektörs skrivbord från Halmstad.
längd - 152 bredd 89 höjd 76 cm
Skrivbordet har hjul samt utdragbara extra skrivytor.
slitage och repor.
Nycklar saknas.
slitage och repor.
Nycklar saknas.