OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, " Arilds Kapell " otydligt signerad.

108376. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, " Arilds Kapell " otydligt signerad.

74 x 104 cm.

Färgsläpp, slitage ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 104 cm.

Färgsläpp, slitage ram.

Antal besök: 999