PARTI KERAMIK 1900-talets mitt.

108353. PARTI KERAMIK 1900-talets mitt.

2 Höganäs-och en blåvit kruka. 8 efterrättsskålar gröna anna,5 kaffegods blå blom,uppläggningsfat Verdura,samt bestick och drällduk.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 774