LAMPOR (2), grön Jac Jacobsen Luxo, sollampa Osram/Westerstrand, 1900-talets mitt.

108352. LAMPOR (2), grön Jac Jacobsen Luxo, sollampa Osram/Westerstrand, 1900-talets mitt.

Luxo-lampskärmens diameter: 20,5 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 2 401