PARTI KERAMIK tidigt 1900-tal.

108344. PARTI KERAMIK tidigt 1900-tal.

Fiskfat o såssnipa Göteborg,Servisdelar Svala, Rörstrand 15 delar.Moccagods Thomas 12 del,Beswickhundar ett par,Kryddburkar 5+2 st,julvas flussglas m.m.

Bruksslitage,krakelyrer,enstaka nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 901