STORT PARTI DIVERSE, ca 60 delar, 1900-tal.

108240. STORT PARTI DIVERSE, ca 60 delar, 1900-tal.

Bland annat brevpress signerad Kosta, ljuslyktor Royal Copenhagen, skål Holmegaard, Bordslampa tiffanystil, mm.

Slitage, nagg, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg, fläckar.

Antal besök: 746